Java Developer
S&T
Bucharest, Romania
4 zile în urmă
source : Just Join IT

WSO2 EI (regular)

Spring Boot (regular)

Java 8 (regular)

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej

Należy do międzynarodowej grupy zatrudniającej blisko 5 tys. pracowników w 32 krajach na całym świecie. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych.

Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku dysponuje własną siecią 13 biur serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, gwarantujących lokalne wsparcie użytkowników w trybie 24 / 7.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer

Miejsce pracy : Warszawa

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osoby na stanowisko Java Developera , który będzie aktywnie uczestniczył w tworzeniu oprogramowania dla Krajowego Rejestru Nowotworów, który przyczynia się do informatyzacji naszego systemu opieki zdrowotnej.

Zrealizowaliśmy już takie projekty jak : pacjent.gov.pl , e-recepta czy e-skierowanie - teraz czas na kolejny produkt, o którym chętnie opowiemy Ci w czasie rozmowy.

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Wytwarzanie oprogramowania z naciskiem na wysoką wydajność rozwiązań z zachowaniem wysokiej jakości oprogramowania poprzez CodeReview, testy jednostkowe, testy integracyjne, testy wydajnościowe.
  • Wspieranie mniej doświadczonych członków zespołu pod względem merytorycznym.
  • Stack technologiczny, który powinieneś znać :

  • Soap
  • Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w programowaniu w Java 8.
  • Znajomość WSO2
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznych.
  • Umiejętności pisania czystego i łatwo utrzymywalnego kodu.
  • Nastawienia na rezultat.
  • Komunikatywności.
  • Otwartości na naukę własną i innych.
  • Mile widziane :

  • Thinking out of the box
  • Dlaczego powinieneś do nas aplikować?

  • Jesteśmy stabilną firmą, która nie ucierpiała z powodu pandemii koronawirusa
  • Realizujemy bardzo znaczące projekty dla renomowanych klientów
  • Oferujemy :

  • dopłatę do pakietu opieki medycznej Medicover dla Ciebie i twojej rodziny,
  • warunki umożliwiające rozwój - udziału w szkoleniach i kursach,
  • dopłatę do karty sportowej MultiSport,
  • darmową naukę języka angielskiego na platformie Tutlo,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • niekorporacyjną atmosferę i zaangażowane zespoły.
  • Raportați această lucrare