Consultant Vanzari IT
DOMO Retail
Braila
19 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • Furnizeaza asistenta si suport tehnic clientilor, identifica cerintele clientului si produsele de care are nevoie.
  • Abordarea tuturor clientilor si fructificarea tuturor posibilitatilor de vanzare.
  • Atingerea si depasirea targetului de vanzari.
  • Cunoaste produsele din raionul sau si din magazine.
  • Implementeaza politicile de marketing si promotiile din magazine.
  • Are permanent grija de semnalizarea produselor cu pret si etichete.
  • CERINTE

  • Experienta relevanta intr-o pozitie similiara / cunostinte bune despre produsele IT& C.
  • Studii superioare absolvite / in curs- prezinta avantaj.
  • Abilitati de comunicare, putere de convingere
  • Orientare catre client, capacitate de interactiune cu potentialii clienti.
  • Atitudine proactiva, dinamism, perseverenta.
  • OFERTA

  • Se ofera salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa.
  • Mediu de lucru placut si dinamic.
  • Training on the job.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite