Tehnician sisteme de securitate/Electrician
Break Sistems Srl
Brasov, Romania
10 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • experienta anterioara intr-o pozitie similara (instalare / intretinere sisteme de curenti slabi / tari) minim 1 an;
  • seriozitate, constiinciozitate, abilitati tehnice;
  • experienta in lucrari de retelistica : medii de transmisie, cablare, conectare, cablare structurata;
  • disponibilitate pentru deplasari in tara
  • disponibilitate la program prelungit
  • RESPONSABILITATI :

  • configurare, si punere in functiune sisteme de detectie efractie, sisteme CCTV, control acces si pontaj, automatizare porti si interfonie audio / video
  • diagnosticarea starii de functionare a echipamentelor componente ale sistemelor.
  • montarea echipamentelor si a accesoriilor acestora, efectuarea cablajelor si conexiunilor aferente.
  • executia instalatiilor electrice de curenti tari si slabi (realizare montaj pat cabluri, realizare trasee tuburi, executie trasee conductoare si cabluri electrice, conexiuni si montaj aparate si echipamente
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Pachetul de beneficii se va discuta in cadrul interviului si va fi personalizat in functie de experienta si aptitudinile fiecarei persoane selectate.

    Step 2
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite