IDENTIFICATOR PIESE AUTO / VANZARI ONLINE
COMAUTOGLOB
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unor persoane care sa vanda piese auto online. Candidatul trebuie sa :

  • cunoasca piesele auto
  • cunoasca programele de identificare piese auto
  • sa fie serios
  • sa stie sa relationeze cu clientii
  • sa fie ordonat
  • sa duca la bun sfarsit procesul de vanzare : - IDENTIFICARE - OFERTARE - PLASAREA COMENZII LA FURNIZOR - TRIMITERE COLET
  • In functie de performante, se vor adauga bonusuri la targetul realizat

    NU APLICATI DACA NU INDEPLINITI CRITERIILE MENTIONATE MAI SUS. MULTUMESC

    Descrierea jobului

    Suntem in cautarea unor persoane care sa vanda piese auto online.

    Candidatul trebuie sa duca la bun sfarsit procesul de vanzare : - IDENTIFICARE - OFERTARE - PLASAREA COMENZII LA FURNIZOR - TRIMITERE COLET

    In functie de performante, se vor adauga bonusuri la targetul realizat

    Raportați această lucrare