Adauga in lista
Mega Image
Bucharest, Romania
‎în urmă cu 6 ore

Tip Job : Full time

Posturi disponibile : 2

CANDIDATUL IDEAL :

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta anterioara pe o pozitie similara constituie avantaj;
  • Persoana organizata, meticuloasa;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii;
  • Cunostinte solide de operare PC : pachetul Office (MS Word, MS Excel);
  • RESPONSABILITATI :

  • Procura toate documentele necesare agentului contractari si achizitii : fise de produs, date logistice, fise de furnizor;
  • Urmareste si actualizeaza datele in Artemis;
  • Verifica diferentele de preturi impreuna cu dept. Contabilitate;
  • Mentine relatia cu furnizorii;
  • Solutioneaza probleme zilnice de nivel Operational;
  • Pregateste toate informatiile necesare pentru intalnirile in care au loc negocieri;
  • Verifica si actioneaza comparatia de preturi si actioneaza cu aprobarea agentului contractari si achizitii;
  • Tine evidenta tuturor contractelor, actualizeaza datele si administreaza contractele;
  • Pregateste sedintele de buying.
  • BENEFICII :

  • salariu competitiv;
  • posibilitati reale de dezvoltare a carierei;
  • posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale
  • Raportați această lucrare