Reprezentant Vanzari - Iasi,Vaslui -Londa Professional
Coriolan Impex SRL
Vaslui
‎în urmă cu 16 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Ai experienta in vanzari minim 2 ani ?
  • Esti o persoana organizata, eficienta si orientata spre rezultat?
  • Ai o gandire pozitiva? Esti o fire energica?
  • Ai reale calitati de comunicare si negociere in afaceri?
  • Cunosti piata de afaceri(comert) locala?
  • Daca te potrivesti conditiilor de mai sus, aplica pentru un job in echipa Coriolan.

    Descrierea jobului

    Cautam un coleg / colega cu experienta pe segmentul produselor cosmetice profesionale utilizate in saloanele de infrumusetare.

    Sarcini si atributii :

  • promovarea si comercializarea produselor catre clienti - gama Londa Professional.
  • mentinerea legaturii permanente cu clientii.
  • urmarirea incasarii facturilor in termenele prevazute.
  • preluarea comenzilor.
  • preluarea si gestionarea bazei existente de clienti si asigurarea dezvoltarii continue a portofoliului de clienti.
  • prezentarea routing-ului la inceput de saptamana, pe care il discuta cu superiorul direct.
  • realizarea planului individual.
  • Beneficii :

  • mediul de lucru atractiv si provocator
  • integrarea intr-o echipa profesionista
  • pachet salarial atractiv, in functie de performanta
  • oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste
  • Raportați această lucrare