Programator Symfony 2 (PHP)
Wise Systems International
Bucureşti
3 zile în urmă
source : Jobber

Cautam colegi care sa se alature echipei noastre ce se ocupa de proiecte construite pe Symfony, proiecte ce vor imbunatati viata clientilor nostri.

Cunostinte necesare :

Cunostinte teoretice de programare procedurala si OOP

PHP nivel avansat. Experienta cu CMS-uri sau framework-uri este considerata un plus

Symfony 2 - trebuie sa fi lucrat cu acest framework cel putin 12 luni

Descrierea jobului

Vei lucra la proiecte variate, atat ca tehnologie cat si ca dificultate. Trebuie sa iti poti gestiona timpul eficient si sa comunici intr-o maniera clara, atat cu membrii echipei dar si cu clientul atunci cand e nevoie.

Vei scrie cod optimizat, comentat abia dupa ce vei fi inteles cerintele

Vei dezvolta bundle-uri noi

Vei scrie bucati de cod ce poate fi reutilizat

Capacitatea de a lucra sub presiune

Dorinta de a invata tehnologii noi si de a te perfectiona

Beneficii : Program flexibil

Program flexibil

Posibilitatea de a lucra de acasa 1-2 zile pe saptamana

Suport in dobandirea cunostintelor noi

Posibilitatea de a avansa ierarhic rapid si de a beneficia de o serie de bonusuri oferite periodic in cadrul echipei

Descrierea companiei

Oferim solutii Web variate, de la magazine online la proiecte personalizate care au ca scop optimizarea proceselor interne ale clientilor sau aplicatii pentru mobil.

Avem clienti in Romania, Marea Britanie, Statele Unite, Germania sau Norvegia.

Raportați această lucrare