Java Developer – Wsparcie Procesów Kredytowych
ING Bank Śląski
Cluj-Napoca, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

CSS 3.0 (nice to have)

HTML5 (nice to have)

JavaScript (nice to have)

Kafka (regular)

Spring Boot (regular)

Java 8 (advanced)

Jednostka : Pion Tech / Tribe Aplikacji Biznesowych

Forma Zatrudnienia : umowa o pracę

Lokalizacja : Warszawa (praca stacjonarna, hybrydowa lub zdalna), cała Polska (100% zdalnie)

O projekcie : Do Tribe’u Aplikacji Biznesowych w Pionie Tech ING Banku Śląskiego poszukujemy Java Developera. W projekcie rozwijamy aplikację związaną z finansowaniem działalności klientów, która wspiera procesy kredytowe od momentu złożenia wniosku poprzez podejmowanie decyzji, aż do uruchomienia odpowiedniego produktu kredytowego.

Twoje zadania :

  • programowanie oraz dbanie o jakość i czytelność kodu
  • praca w oparciu o Code Review
  • tworzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w warsztatach zbierania wymagań
  • tworzenie skryptów automatyzujących wdrożenia
  • autorskie testowanie tego co wytworzysz
  • Oczekiwania :

  • minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu
  • znajomość Java 8+, Spring Framework / Spring Boot i Apache Kafka
  • znajomość wzorców projektowych oraz architektury mikroserwisowej
  • znajomość RDBMS (Oracle, PostgreSQL) i NoSQL (Cassandra)
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w notacji UML
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane :

  • znajomość JavaScript, HTML5 i CSS 3.0, doświadczenie pracy w Agile (Scrum)
  • Raportați această lucrare