Reprezentant vanzari IT in magazin
Artwin Consulting
Bucuresti, Romania
1 zi în urmă

Descrierea jobului

  • Vanzarea de produse si servicii IT (PC, laptop, imprimante, consumabile si accesorii) in magazine specializate
  • Receptia, gestiune si vanzarea produselor
  • Activitati specifice vanzarii in magazin (lucrul cu PC, casa de marcat, etc)
  • Candidatul ideal

  • Experienta in vanzari in magazine specializate calculatoare si componente
  • Buna cunoastere a produselor IT comercializate in Romania
  • Orientare catre performanta in vanzari
  • Orice cunostinte tehnice in domeniuI pot constitui un avantaj
  • Abilitati organizatorice, de comunicare si abilitati de lucru cu oamenii
  • Capacitate buna de evaluare, analiza, de luare a deciziilor la timp si de rezolvare a problemelor
  • Amabilitate, rezistenta la stress, organizare personala buna
  • Evident, cunoștințe de utilizare a calculatorului
  • Beneficii

  • Salariu competitiv
  • Tichete de masa & tichete de vacanta
  • Mediu de lucru modern, profesionist
  • Servicii medicale si asigurari de sanatate
  • Contract de munca nedeterminat
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala continua
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite