Director Divizie Mezeluri si Carne Proaspata
S.C. DISTRIBUTIE PE GUSTATE S.R.L.
Pitesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

este cel care intruneste cumulativ urmatoarele cerinte :

  • este absolvent de studii superioare;
  • isi doreste sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti;
  • este serios, responsabil, capabil sa lucreze cu termene limita;
  • este pasionat de profesie si isi doreste sa faca cariera in domeniu
  • Descrierea jobului

  • Urmarirea zilnica a activitatii personalului aflat in subordine pentru asigurarea aplicarii corecte a procedurilor operationale de vanzare / livrare;
  • Organizarea diviza pe care o conduce pe criterii de cost efficiency , in vederea optimizarii activitatii de vanzare / livrare a marfii catre terti;
  • Asigurarea buclei de feed-back in urmarirea aplicarii procedurilor comerciale si a stocurilor optime;
  • Stabilirea unor relatii bune cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale;
  • Prospectarea pietei de profil si a conditiilor de vanzare / livrare in vederea optimizarii continue a stocurilor, avand ca scop final obtinerea unei rotatii bune ale acestora si realizarea de profituri.

    Identifica directii de dezvoltare si propune promovarea de produse / solutii noi

    Identifica aparitia de produse / solutii noi în domeniu

    Elaboreaza / implementeaza programe de masurare a satisfactiei clientilor, propune masuri de îmbunatatire

    Urmareste respectarea obligatiilor contractuale catre clienti

    Asigura rezolvarea cerintelor clientilor, concomitent cu sustinerea intereselor firmei

    Beneficii :

  • pachet salarial motivant;
  • telefon de serviciu;
  • masina de serviciu;
  • bonus din vanzari si tichete de masa.
  • Raportați această lucrare