Manipulant Marfa
Gaj Comimpex SRL
Baia Mare
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Simţ de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;
  • Abilități de organizare, spirit de echipă;
  • Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă;
  • Disponibilitate la program prelungit;
  • Permis de conducere constituie un avantaj.

    Descrierea jobului

  • Pregătirea comenzilor la timp, conform documentelor primite;
  • Manipularea fără pierderi sau deteriorări a produselor;
  • Sortarea paleților și aranjarea mărfii;
  • Asigurarea ordinii și curațeniei la locul de muncă.

    Noi îți oferim :

  • O echipă primitoare și dinamică;
  • Posibilități de dezvoltare profesională;
  • Stabilitate;
  • Pachetul salarial o să fie negociat la interviu și o să fie corelat cu performanța.

    Raportați această lucrare