Business Sales Manager Achizitie SME
Taddat S.R.L.
Cluj‑Napoca
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • are bune abilități de comunicare
  • este pozitiv și proactiv
  • este pasionat de tehnologie
  • lucreaza bine in echipa, ambitios si motivat sa-si demonstreze calitatile
  • capacitatea de a gestiona job-ul ca propria afacere
  • experienta in industria telecomunicatiilor
  • experienta in vanzari directe.
  • Descrierea jobului

  • contactează potențialii clienți într-o manieră profesionistă
  • viziteaza potentiali clienti din segmentul business, clienti noi
  • negociaza contractele pentru servicii si produse vodafone
  • oferă răspunsuri profesioniste si gaseste solutii avantajoase pentru clienti si companie
  • atinge lunar targetul
  • incheie cu success procesul de vanzare, contribuind la realizarea obiectivelor.
  • Noul nostru coleg va beneficia de :

  • salariul fix, bonusuri de obiectiv, bonusuri de vechime si bonusuri pentru concursuri castigate
  • program de munca standard de 5 zile saptamanal (luni- vineri) 09 : -18 : 00, weekend-uri si sarbatori legale libere
  • training de produse si servicii la intrarea in companie, traininguri periodice
  • conditii excelente si logistica necesara, smartphone, laptop
  • masina pentru obtinerea performantei maxime.
  • Raportați această lucrare