Montator Subansamble/Operator Productie - Bucuresti
APT RESOURCES & SERVICES SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

APT Prohuman angajează Montator Subansamble / Operator Productie, pentru clientul sau, o companie de top, producatoare de componente si subansamble pentru industria auto si aeronautica.

Cerinte :

  • Absolvent de studii medii, bacalaureat sau scoala profesionala tehnica;
  • Nu este nevoie de experienta;
  • Atentie la detalii;
  • Cunostinte tehnice;
  • Abilitati dе lucru in echipa;
  • Seriozitate;
  • Descrierea jobului

  • Asamblarea de componente sau subansamble auto;
  • Respectarea și urmărirea procesolor de lucru;
  • Utilizarea echipamentelor conform specificațiilor și instrucțiunilor de lucru
  • Beneficii :

  • Pachet salarial 1940 lei net;
  • Bonuri de masa - 15 lei / zi;
  • Beneficiu flexibil de 163 de lei (Decont transport / Tichete vacanta);
  • Bonusuri lunare;
  • Sporuri de noapte;
  • Prima de Paste (20% din salariul brut), prima de Craciun (40% din salariul brut) prima de vacanta acordata in iunie (40% din salariul brut);
  • Asigurare medicala privata;
  • Program de lucru in 3 schimburi L-V;
  • Posibilitate de promovare dupa 4 luni;
  • Raportați această lucrare