Consultant fonduri europene - manager de proiect
VRS DAN SRL
Satu‑Mare
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Calitatile necesare pentru succes :

  • cunostinte aprofundate despre programe de finantare europeana, in special POR, ghiduri de finantare europeana, studii de piata, analiza financiara, plan de afaceri
  • experienta de minim 6 luni in analiza financiara si realizarea de planuri de afaceri
  • experienta in consultanta finanaciar-bancara sau proiecte europene pentru companii constituie avantaj
  • experienta in implementarea de proiecte cu finantare europeana reprezinta un avantaj
  • abilitati de planificare, prioretizare, organizare a timpului si a documentelor
  • atitudine de team-player, de auto-organizare si auto-motivare, dornic(a) de dezvoltare, centrat(a) pe obiective, motivat(a) de rezultate si de venituri
  • Responsabilitati :

  • analizeaza ghidul de finantare si nevoile clientului alocat
  • consiliaza clientul pentru maximizarea sanselor de aprobare si a beneficiilor sale de finantare
  • colaboreaza cu clientul in redactarea studiilor de piata, a planului de afaceri, in colectarea documentelor necesare aplicarii pentru fonduri nerambursabile
  • redacteaza proiectul de finantare si il inainteaza autoritatii de finantare, respectand structura si continutul ghidului de finantare si termenul de depunere
  • asista clientul in redactarea documentelor, gestionarea termenelor si colectarea de documente in etapa de implementare a proiectului finantat
  • Beneficii :

    Echipa noastra reuneste consultanti seniori, manageri de proiect si asistenti manageri, intr-o echipa bine organizata, suportiva, care da ocazia fiecaruia sa fie pus in valoare prin calitatile lui / ei , sa fie sprijinit(a) de experienta sau aportul colegilor, astfel incat sa isi atinga obiectivele si sa se dezvolte.

    Punem la dispozitie mentori, materiale, metode, softuri, dezvoltate in cei 15 ani de experienta, pentru a sustine o colaborare plina de rezultate si satisfactii pe termen lung.

    Din acest motiv dam ocazia fiecaruia sa invete si sa experimenteze toate etapele proiectelor pentru a avea satisfactia rezultatului final si a multumirii clientilor.

  • un mediu de lucru ergonomic, in centrul Clujului, dar si posibilitatea de a lucra de acasa
  • mentori

  • o recompensare materiala competitiva, bazata pe un venit constant, pe care o agreem in functie de unde doresti sa te pozitionezi, ce obiective iti asumi si le poti indeplini
  • Raportați această lucrare