Asistent medical (clinica gastroenterologie)
DigestMed
Bucuresti
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Angajam asistent medical generalist, pentru desfășurare activitate în clinica medicala de gastroenterologie.

Experienta lucrului intr-un cabinet de explorari functionale constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Primirea și pregătirea pacientului pentru consultații și investigații,
  • Curatarea si întreținerea aparatelor diagnostice,
  • Evidenta materialelor sanitare,
  • Recoltare analize, administrare tratament iv / im, montare branule si perfuzii,
  • Asistarea medicului la investigatiile ecografice si endoscopice.
  • Va propunem :

  • Norma de lucru intreaga (full time),
  • Program de lucru in ture de zi,
  • Contract de munca cu perioada nedeterminata.
  • Postul este valabil pentru activitate la sediul clinicii DigestMed din Bucuresti, Sector 6.

    Raportați această lucrare