Reprezentant Tehnic de Vanzari Demovan Scule Service Tara si Bucuresti
Augsburg International Impex s.r.l.
Sibiu
‎în urmă cu 18 ore
source : EJOBS GROUP

Cerinte

Cunostinte tehnice auto

Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari in zona alocata

Cunostinte operare PC

Experienta in domeniul vanzarilor in segmentul sculelor de service.

Studii medii / superioare.

Cunostinte operare PC (Microsoft Word, Excel, Outlook).

Abilitati de comunicare verbala si scrisa, abilitati de negociere, atentie distributiva, atentie la detalii, capacitatea de a lua rapid decizii, gandire analitica, atitudine pozitiva.

  • Buna cunoastere a mediului concurential si de afaceri in zona alocata
  • Descrierea jobului

    Asigura realizarea si implementarea strategiei de vanzare a produselor companiei - scule service in zona alocata si la clientii din aria de responsabilitate.

  • Prezinta si promoveaza produsele din portofoliul firmei;
  • Respecta programul de deplasari in zonele arondate

    Acorda consultanta clientilor pentru comandarea produselor companiei

    Oferta Beneficii

    Pachet salarial motivant

    Posibilitatea de dezvoltare a carierei

    Raportați această lucrare