Reprezentant Zonal de Vanzari
STIFT LUX DESIGN SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

  • Pentru persoanele din Bucuresti, locul de munca se afla la intrarea in localitatea Otopeni -
  • experienta in domeniul materialelor de constructii sau in domeniul produselor metalurgice constituie un avantaj;
  • experienta in vanzari minim 2 ani constituie un avantaj;
  • prеzеntarea, promovаreа, vаnzarеa produselor si serviciilor din portofoliu, in conformitаte cu standаrdele si politicile comerciale ale companiei;
  • prospectarea pietei pentru gasirea de clienti noi si produse noi;
  • oferirea de solutii optime, solutii adaptate nevoilor clientilor;
  • urmarirea realizarii planului de vanzari alocat;
  • dezvoltarea in permanenta a zonei de activitate;
  • urmarirea permanenta a pietei, a evolutiei concurentei si a indicilor de pret;
  • mentinerea relatiei cu clientii existenti;
  • prezinta clientilor veniti la depozit, produsele si serviciile companiei;
  • deruleaza procesul de vanzare al produselor.
  • Cerinte :

  • capacitate de planificare si organizare;
  • cunostinte PC (MS Office, Internet);
  • orientare catre client, spirit de competitie, gandire analitica, seriozitate;
  • abilitati de prezentare, comunicare, organizare, negociere si lucru in echipa;
  • creativitate si spirit de initiativa;
  • cunostintele de contabilitate primara si facturare pot constitui un avantaj.
  • Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • post permanent de tip full-time in cadrul unei companii lider la nivel national;
  • lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
  • program de instruire la locul de munca;
  • pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
  • posibilitate dezvoltare profesionala, promovare in cadrul firmei.
  • Raportați această lucrare