Ambalator Colete
Focus Financiar Group
București
2 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - București

Job description - București

Echipa DeliciuDeCiocolata este in cautarea unui coleg pentru postul de Ambalator ColeteCandidatul ideal :

  • responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
  • serios, organizat, cu dorinta de munca;
  • fara cazier;
  • cunostinte de utilizare a calculatorului;
  • fara probleme de sanatate, conditie fizica buna.Descrierea jobului :
  • receptia marfii, verificarea conformitatii produselor (integritate, lot, data de expirare);
  • aranjarea produselor in depozit;
  • ambalarea coletelor, predarea acestora catre curieri.Beneficii :
  • salariu net 1.600 Lei;
  • prima de sarbatori (Paste, Craciun);
  • carte de munca;
  • decontare transport;
  • ore suplimentare platite (doar in cazuri exceptionale sunt necesare ore suplimentare);
  • acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere aferente sarbatorilor legale;
  • locatie langa statia de metrou Iancului;
  • program de lucru de luni - vineri, 09.00-18.00.Daca iti doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara si sa inveti lucruri noi, aplica printr-un CV si hai in echipa noastra! Avem un singur post disponibil!DeliciuDeCiocolata.
  • ro este un magazin online furnizor de materii prime, ingrediente, ustensile si accesorii pentru prepararea, decorarea si prezentarea produselor de cofetarie, patiserie si brutarie.

    Avem in spate 8 ani de experienta si suntem magazinul online cu cea mai mare si mai variata gama de ciocolata profesionala veritabila! Suntem dedicati clientilor pentru a le oferi cele mai bune servicii, produse calitative si livrare pe intreg teritoriul Romaniei!

    Candidatul ideal :

  • fara probleme de sanatate, conditie fizica buna.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite