Specialist achizitii publice
Cix Interprod S.R.L.
Constanţa, Romania
3 zile în urmă
source : MyNextJob

Descrierea jobului :

  • Identificarea anunțurilor publicate in platformele electronice;
  • Efectuarea analizelor preliminare și propunerea de participare;
  • Asigurarea ca societatea îndeplinește condițiile de calificare și eligibilitate prevăzute in documentațiile de atribuire;
  • Identificarea produselor din caietele de sarcini și colaborarea cu departamentele implicate pentru realizarea ofertei tehnico-financiare;
  • Numirea experților solicitați in cadrul documentațiilor de atribuire și pregătirea actelor necesare dovedirii îndeplinirii tuturor cerințelor;
  • Crearea documentelor aferente derulării licitațiilor și solicitarea eventualelor clarificări;
  • Completarea rubricilor in platformele electronice solicitate de autoritatea contractante;
  • Candidatul ideal :

  • Studii superioare;
  • Excelente cunoștințe de operare PC (MS Office : Excel, Word, Outlook);
  • Abilitatea de a rezolva sarcini multiple cu termene limita;
  • Gândire analitica și Potential crescut de concentrare.

    Raportați această lucrare