Mercantizor Sector 5 - 6 (Cotroceni, Militari)
SC ORBICO SRL
Bucuresti
‎în urmă cu 16 ore
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Studii medii;
  • Experienta minim 1 an pe un post similar;
  • Atentie la detalii, abilitati de comunicare, creativitate, seriozitate.
  • Se ofera :

  • pachet salarial si beneficii - tichete de masa, asigurare medicala;
  • telefon mobil;
  • mediu de lucru profesional intr-o echipa aflata in dezvoltare.
  • Descrierea jobului

    Descrierea postului :

  • Sa asigure aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele CLIENTULUI existente in depozitele magazinului;
  • Sa asigure stocul optim de marfa pentru clienti si dezvolta relatiile cu acestia (evitare situatii OOS);
  • Sa verifice aranjarea produselor in raft in scopul unei bune prezentari a marfii, iar daca intampina greutati sa informeze seful de raion si apoi seful direct;
  • Sa verifice termenele de valabilitate ale produselor si sa le expuna in functie de termene (FIFO);
  • Sa controleze zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre pretul produsului expus spre vanzare si eticheta magazinului;
  • Sa informeze seful direct de evolutia sortimentala si a pretului produselor similare furnizate de firme concurente;
  • Sa asigure o legatura permanenta cu seful direct, in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile fara stoc sau suprastoc ;
  • Monitorizarea concurentei.
  • Raportați această lucrare