Tehnician service echipamente HoReCa
DAAS International Group
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte

  • Studii medii / superioare tehnice;
  • Cunostinte tehnice in domeniile : mecanica, instalatii electrice, industrie HoReCa;
  • Experienta pe o pozitie similara avantaj;
  • Aptitudine de invatare rapida a softurilor specifice echipamentelor;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Seriozitate, gandire logica;
  • Capacitate de diagnoza tehnica rapida;
  • Orientare catre client;
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Atentie la detalii si atentie distributiva;
  • Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

  • Montaje, reparatii si mentenanta pentru echipamentele profesionale HoReCa si cuptoare de panificatie;
  • Mentine in conditii bune echipamentele si sculele cu care lucreaza;
  • Redacteaza corect si riguros toate documentele solicitate (raport de service, fisa de instalare etc) si documentele necesare deplasarilor (foaie de parcurs, decont, etc.).

    Oferim

  • Lucrul intr-un mediu profesionist si posibilitati de dezvoltare, intr-o companie leader de piata, in ascensiune si apartinand unui grup international puternic;
  • Pachet salarial motivant, completat de prime periodice in functie de implicarea si rezultatele obtinute;
  • Formare profesională în cadrul companiei si posibilitatea de a participa la cursuri de formare profesionala de specialitate.

    Raportați această lucrare