Montatori subansamble
Adecco Romania
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, companie din industria automotive, montatori subansamble.

Cerinte :

  • studii medii
  • disponibilitate de lucru in 3 schimburi
  • experienta in productie reprezinta avantaj
  • capacitate de organizare;
  • dexteritate
  • atentie la detalii
  • Descrierea jobului :

  • asamblarea componentelor
  • directionarea acestora catre urmatorul proces
  • Beneficii :

  • salariu negociabil in functie de experienta
  • tichete de masa 300 lei
  • transport asigurat
  • spor de noapte 25%
  • ore suplimentare platitie
  • bonus lunar de performanta
  • asigurare medicala
  • bonus de prezenta
  • Raportați această lucrare