Manager zonal magazine Vitamix
Adams Vision SRL
Tirgu‑Mures
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Echipa Vitamix se extinde si este in cautare de colegi pentru postul de Manager zonal pentru magazinele naturiste din tara.

Activitatea se desfasoara in special pe teren la magazinele din tara.

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta comerciala / experienta in management de minim 2 ani; experienta intr-o pe o pozitie similara prezinta un avantaj;
  • Cunostinte in domeniul produselor specifice magazinelor naturiste reprezinta un avantaj;
  • Excelente abilitati de comunicare, negociere, putere de convingere - un model pentru personalul din magazin;
  • Persoana bine organizata, cu abilitati de stabilire a prioritatilor si coordonarea sarcinilor, orientata spre rezultate, flexibila;
  • Abilitati de coordonare echipa de vanzare;
  • Disponibilitate deplasari la magazinele din provincie.
  • Cunostinte de operare PC ;
  • Carnet de conducere categ B ;
  • Descrierea jobului

  • Angajari, functionare magazin, rezolvarea problemelor administrative (autorizatii, reparatii, etc)
  • Asigura respectarii programului de functionare (magazin deschis conform planului, la ora stabilita)
  • Vizitarea periodica a magazinelor, motivarea angajatilor (prezentare produse noi, prezentarea posibilitatilor de a primi bonusuri, explicarea strategiei de aranjare a produselor pe raft, etc)
  • Implementarea si verificarea asezarii produselor conform cerintelor stabilite
  • Impunerea respectarii manualului de angajat de catre personal
  • Propuneri privind gama de produse
  • Participarea activa la deschiderea de noi magazine
  • Participare la inventarierea periodica
  • Raportați această lucrare