Operator echipamente print
Cristina Iantschi
București
13 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - București

Job description - București

  • Responsabilitati : - Operare echipamente print si alimentarea acestora;- Verifica activitatea ambalatorilor manuali cu care lucreaza in echipa;
  • Completare fise de urmarire comenzi; Beneficii : - Mediu de lucru prietenos;- Tichete masa;- Decont transport;- Prime sarbatori;- Program flexibil;
  • Requirements

  • Candidatul ideal : - Cunostiinte practice in domeniul operare PC;- Spirit tehnic , spirit practic,eficient, ordonat;- Usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite