ECONOMIST
Integra HR
Cluj Napoca
10 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilităţi :

Înregistrare și verificare operațiuni casă, operațiuni bancare, intrări-ieșiri, producție

Verificare balanță, date financiar contabile, raportări intracomunitare, export-import

Întocmire și depunere declarații; internet banking

Gestionare relații de muncă cu punctele de lucru din Germania etc

Clientul nostru este o companie care deține o fabrică de procesare carne în România și are mai multe puncte de lucru în Germania.

Dacă eşti interesat / ă de acest post şi îndeplineşti criteriile de eligibilitate, te rugăm să ne trimiti CV-ul tău pe adresa de e-

mail specificând şi poziţia pentru care aplici.

Ne rezervăm dreptul de a contacta doar aplicanţii care îndeplinesc criteriile de selecţie esenţiale, prezentate anterior.

CERINTE

Studii superioare economice (Finanțe Contabilitate)

Experiență semnificativă în contabilitate, financiar

Cunoștințe de limba germană (avansat)

Cunoștințe PC și WinMentor (avansat)

Inițiativă, creativitate, orientare spre soluționarea și finalizarea sarcinilor

Abilități de organizare și planificare, de muncă în echipă, de respectare a termenelor aferente activității

OFERTA

Oferta include condiții foarte bune, alături de un salariu pe măsură și alte beneficii.

Dezvoltare profesională în domeniul financiar-contabil

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite