Sef Schimb de Tura
COLORFUL.HR LEASING SRL
București
3 zile în urmă
source : Infomunca
  • București
  • jobs.colorful.hr recruteaza 1 Sef de Tura pentru unul din partenerii sai, o companie specializata in reciclarea si procesarea maselor plastice.

  • Responsabilitati : - Coordoneaza echipa de Operatori de sortare;- Verifica linia de sortare si utilajul de extrudare in baza manualului tehnic si a normelor de functionare;
  • Verifica tocatorul si linia de spalare in parametri optimi de functionare;- Asigura materia prima pentru procesul de extrudare in colaborare cu operatorul de la extruder;
  • Colaboreaza cu operatorul liniei de sortare pentru a mentine cantitatea de material necesar in procesul de extrudare;- Respecta fluxul tehnologic de sortare a deseurilor in functie de material;
  • Urmareste calitatea procesului de extrudare cu privire la materia prima dezvoltata;- Raporteaza erorile aparute supervizorului si mecanicului sef de la mentenanta.
  • Requirements

  • Studii superioare tehnice finalizate;- Experienta in prelucrarea deseurilor din mase plastice;- Capacitate dе analiza si sinteza, spirit dе observatie;
  • Persoana sociabila, organizata, atenta la detalii, cu spirit de observatie. Beneficii : - Traininguri;- Plan de cariera de lunga durata;
  • Desfasurarea activitatii intr-o companie cu tehnologie moderna.
  • Raportați această lucrare