SOFER TIR FRANTA-ANGLIA
BRG TRANSEUROPE SIB SRL
Cluj‑Napoca
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Va rugam sa aplicati DOAR DACA indepliniti conditiile de mai jos

  • experienta min. 1 an in comunitatea europeana
  • card tahograf VALABIL min 2 luni de la momentul angajarii
  • atestat transport marfa VALABIL min 2 luni de la momentul angajarii
  • atestat ADR VALABIL min 2 luni de la momentul angajarii
  • aviz medical, psihologic, fisa aptitudini mai noi de 30 zile sau se reinoiesc la angajare, costul lor se deconteaza.
  • cazier judiciar mai nou de 30 zile
  • competente si abilitati pentru lucrul in echipa
  • seriozitate, corectitudine, disponibilitate
  • Livrarea bunurilor in perfecta stare
  • Asistarea la incarcarea si descarcarea marfii, asigurarea marfii in mod corespunzator
  • Completarea foilor de parcurs
  • Alimentarea cu motorina
  • Intretinerea camionului : curatare, spalare,verificare date ITP, RCA etc
  • Raportarea catre superiori a tuturor incidentelor petrecute pe drum etc
  • Execută transportul conform programului de transport stabilit; urmăreşte respectarea rutelor şi traseelor indicate, adaptarea vitezei de circulaţie la restricţiile impuse de traseu, de timp şi condiţiile atmosferice,
  • Completează clar, citeţ, exact şi complet documentele / formularele necesare efectuării transporturilor şi le predă la termen
  • DISPONIBILITATE IMEDIATA constituie avantaj
  • Descrierea jobului

  • salariu minimum pe economie
  • diurna 70 euro / zi
  • program de lucru 4 saptamani in afara si 1 saptamana in tara
  • deplasare cu avionul la baza de lucru din Lille sau cu microbusul
  • baza din Lille dispune de toate utilitatile : baie, bucatarie, masina pentru deplasare in localitate
  • se lucreaza la prelata pe ruta Franta-Anglia
  • camioane MAN TGX euro 6 automate
  • Raportați această lucrare