Muncitor necalificat
ACP Air Conditioning Products
Otopeni, Romania
3 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Capacitatea de a lucra alaturi de coordonatorul de echipa pentru a oferi un nivel ridicat de suport;
  • Asamblarea, dezasamblarea produselor;
  • Flexibilitate.
  • Cerinte

  • Seriozitate;
  • Abilitati de comunicare;
  • Punctualitate;
  • Spirit de echipa.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Bonuri de masa;
  • Asiguram transportul la si de la locul de munca, rutele Ploiesti - Otopeni, Bucuresti (Mitropoliei) - Otopeni.
  • Pentru detalii ne puteti contacta intre orele 9 : 00-16 : 00 la numarul de telefon 0726 777 740.

    Interviurile sunt organizate zilnic, de luni pana vineri, intre orele 12 : 00 - 14 : 00, cu programare in prealabil.

    Raportați această lucrare