Inginer productie
SC High Tech Tecnosky SRL
Huedin
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare profil tehnic

Experienta anterioara in domeniu minim 2 ani, constituie un avantaj

Cunostinte operare PC (pachet Office, Excel in mod special)

Bune abilitati de gestionare, comunicare si organizare a timpului

Descrierea jobului

  • Planificarea activitatii de productie pe sectie;
  • Organizarea si coordonarea procesului de productie;
  • Organizarea si verificarea activitatilor de mentinere si dezvoltare a capacitatilor de productie ;
  • Urmarirea realizarii eficiente si corecte a procesului de productie ;
  • Urmarirea folosirii eficiente a tuturor resurselor disponibile;
  • Aprovizionarea materiilor prime si materiale necesare procesului de productie, consumabile, piese de schimb , etc.

    Beneficii :

  • un mediu de lucru placut;
  • un pachet salarial motivant;
  • tichete de masa lunar si tichete cadou ocazional;
  • transportul este decontat;
  • cursuri de dezvoltare personala si profesionala.
  • Raportați această lucrare