Angajam Personal
Mega Image Romania
Ilfov
26 zile în urmă
source : wowjob

RESPONSABILITATII : Obiectivele tale :

Obiectivele tale :

  • sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
  • sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
  • sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
  • sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
  • sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
  • sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.
  • CANDIDATUL IDEAL :

  • Experienta anterioara in comert;
  • Orientare si deschidere catre client;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si spirit de initiativa;
  • Flexibilitate si spirit de echipa.

    OFERTA

  • salariu competitiv;
  • posibilitati reale de dezvoltare a carierei;
  • posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale
  • OBSERVATII

    Alatura-te echipei noastre pe unul dintre posturile de Lucrator comercial, Casier, Vanzator mezeluri si panificatie!

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite