Electrician - Buzãu
S.C. UTI FACILITY MANAGEMENT S.A.
Buzau
‎în urmă cu 19 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii : medii / superioare, profil tehnic;
  • Calificare tehnicã : electrician / electromecanic;
  • Cursuri / atestãri specifice postului : calificare dе electrician, autorizare ANRE, certificare ARTS reprezintã avantaj;
  • Permis auto categoria B;
  • Persoana activã, bine organizatã şi structuratã cu spirit dе iniţiativã, capabilã sã gestioneze lucrãrile din aria sa dе responsabilitate;
  • Cunoaşterea celor mai bune practici din domeniul tehnic (mentenanţã corectivã / preventivã).
  • Descrierea jobului

  • Remediazã defecţiuni specifice ariei de expertizã, apãrute în locaţiile Beneficiarilor;
  • Realizeazã mentenanţa / execuţia echipamentelor / instalaţiilor / sistemelor / dispozitivelor de la punctele de lucru ale clienţilor (conform cerinţelor contractuale ale beneficiarului şi ale legislaţiei / reglementãrilor în vigoare asigurând calitatea lucrãrilor specifice), în limita calificãrilor de care dispune şi a cunoştinţelor tehnice generale şi intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea şefului punctului de lucru / de echipã;
  • Executã modificãri pe echipamentele / instalaţiile / sistemele / dispozitivele de la punctele de lucru ale Beneficiarilor, în limita calificãrilor de care dispune şi a cunoştinţelor tehnice generale.
  • Raportați această lucrare