Broker de asigurari & credite
Dafimar-top Srl
Ploiesti, Romania
17 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Intermediere asigurari RCA, CASCO, Locuinte, Viata, Pensii, Medicale, etc.
  • Consultanta financiara in alegerea si posibilitatea obtinerii unui credit avantajos pt. clientii dvs.
  • Cerinte

  • Studii minime - liceu.
  • Seriozitate, Perseverenta, Determinare si Dorinta sunt de ajuns.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Comisioane-Extracomisioane atractive in functie de vanzari si nivel de cariera.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite
    Aplică
    Email-ul meu
    Făcând clic pe "Continuați", sunteți de acord că nevoo colectează și procesează datele personale pe care le-ați furnizat în acest formular pentru a crea un cont nevoo și pentru a vă abona la alertele noastre prin e-mail, în conformitate cu Politica de confidențialitate . Puteți să vă retrageți consimțământul în orice moment, urmând și pașii .
    Continuă
    Formular