Reprezentant Vanzari (servicii de cleaning)
SC DEJA VU INTERNATIONAL SRL
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta anterioara in vanzari B2B de 3-5 ani;
  • Experienta anterioara in vanzarea de servicii de curatenie reprezinta un avantaj;
  • Seriozitate si organizare;
  • Fire sociabila, deschisa;
  • Cunostinte PC (Word, excel);
  • Foarte bune abilităţi de negociere;
  • Permis dе conducere categoria B.

    Descrierea jobului

  • Prospectarea proactiva a pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti al companiei;
  • Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii;
  • Stabilirea de contacte cu persoanele de decizie de la clientii potentiali;
  • Contactarea telefonica si stabilire de intalniri;
  • Identificarea nevoilor si asteptarilor potentialilor clienti si ofertarea acestora;
  • Negocierea si semnarea contractelor;
  • Realizarea planului de vanzari;
  • Planificarea intalnirilor B2B;
  • Raportați această lucrare