FARMACIST
Vivafarm Trading S.R.L.
Bucuresti
‎în urmă cu 20 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare de specialitate - absolvent al Facultatii de Farmacie;
  • Limba engleza - C1,C2;
  • Cunostinte operare PC - Excel - nivel avansat;
  • Aptitudini de comunicare si lucru in echipa;
  • Planificarea si organizarea activitatilor;
  • Atentie concentrata si distributiva;
  • Spirit organizatoric
  • Capacitate de a lua decizii;
  • Experienta de minim 6 luni in domeniul farma constituie un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Executa receptia produselor achizitionate de la furnizori. returnate de catre clienti sau retrase de la clienti si decide destinatia acestora.
  • Executa comenzile de produse psihotrope si stupefiante cu control.
  • Analizeaza si raporteaza catre furnizori reclamatiile transmise de catre clienti pentru produse cu vicii ascunse;
  • Contribuie la actualizarea nomenclatorului de articole;
  • Verifica respectarea conditiilor de temperatura si umiditate pe timpul depozitarii;
  • Participa la revizuirea procedurilor standard de operare stabilite conform RBPD;
  • Participa la instruirea personalului alaturi de Persoana responsabila;
  • Raportați această lucrare