Reprezentant Vanzari / Agent Vanzari
Centrul Siderurgic Transilvania SRL MAGIC AGROJET SA
Alba Iulia
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii medii in domeniul tehnic sau economic.

Cunostinte de operare PC ( Excel ).

Cunoasterea unui program de gestiune si facturare constituie un avantaj.

Permis de conducere categoria B.

Organizat, comunicativ si responsabil.

Descrierea jobului

Promovarea produselor proprii din sectorul industriei agricole si atragerea de noi clienti.

Preluarea, inregistrarea comenzilor, asigurare si urmarirea livrarii.

Monitorizare si dezvoltare permanenta a relatiei cu clientii.

Realizare unor rapoarte specifce dezvoltarii activitatii de vanzare.

Colaboreaza cu celelalte departamente pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii.

Oferim :

Un loc de munca dinamic, plin de provocari cu posibilitati de avansare.

Susţinere dezvoltare ta profesional si personala prin traininguri permanente.

Salarizare fixa.

Prime lunare din vanzari si prime anuale.

Masina in interes de servici si telefon mobil.

Raportați această lucrare