ASISTENT MANAGER
UNIDENT PREMIUM SRL
Galati
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Unident Group caută un nou membru în echipă, cu o bună pregătire profesională și un pronunțat spirit de inițiativă, pentru a oferi suport în activitățile administrative și vânzări.

C 𝗲𝗿𝗶𝗻𝘁̦𝗲𝗹𝗲 𝗽𝗼𝘀𝘁𝘂𝗹𝘂𝗶 :

Cunoștințe de contabilitate primară

Experiență profesională similară de minim 3 ani

  • Studii superioare finalizate;
  • Personalitate dinamică, bune abilități de comunicare și spirit de echipă;
  • Abilități organizatorice, fire responsabilă;
  • Bune abilități de utilizare a calculatorului (internet, aplicațiile Word, Excel)

    Descrierea jobului

    𝗕𝗲𝗻𝗲𝗳𝗶𝗰𝗶𝗶 𝗼𝗳𝗲𝗿𝗶𝘁𝗲 :

  • Un mediu de lucru plăcut, confortabil și o echipă entuziastă;
  • Reduceri și gratuități la tratamentele dentare, precum și diverse bonificații;
  • Program de lucru de 8 ore;
  • Venituri fixe stabile și peste medie, care pot fi mărite, în funcție de evoluția personală

  • Posibilitatea de avansare profesională;
  • Sistem de gestionare a datelor performant și tehnologii avansate;
  • Programe de Brain Training oferite în cadrul companiei;
  • Training profesional de calitate;
  • Asigurări private premium de sănătate Signal Iduna;
  • Team building-uri periodice.

    Vă așteptăm în echipa noastră! Așteptăm CV-urile dumneavoastră complete la e-mail recrutare unident.ro Str. Brăilei, nr. 171A · Galați

    Raportați această lucrare