Angajam Receptioner hotel 4*
Moxa International S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1, Romania
‎în urmă cu 17 ore
source : MyNextJob

Candidatul ideal :

  • bune abilitati de comunicare :
  • seriozitate;
  • prezenta agreabila, aspect fizic placut, conduita morala exceptionala :
  • minim absolvent liceu cu diploma de bacalaureat (dar preferabil studii superioare);
  • minim limba engleza - nivel mediu / avansat;
  • experienta pe un post similar hotel 4 / 5* constituie un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • efectueaza formalitatile de check-in, check-out;
  • atributii facturare, incasare;
  • respecta standardele organizationale;
  • preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti;
  • raspunde de buna organizare si gestionare a resurselor si infrastructurii;
  • comunica cu celelalte departamente pentru a asigura fluxul informational
  • X-NONE

    MicrosoftInternetExplorer4

    Raportați această lucrare