INGINER PROIECTANT (sisteme curenti slabi)
GLOBAL TECHNICAL SYSTEMS SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • absolvent studii superioare cu profil tehnic : Inginerie Electrica, Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei, Automatica si Calculatoare, Instalatii;
  • experienta in intocmirea proiectelor de curenti slabi;
  • cunostiinte solide tehice in domeniul curentilor slabi atat la nivel theoretic cat si aplicat (PIF);
  • experienta minim 2 ani in proiectarea sistemelor de securitate;
  • certificare Proiectant Sisteme de Securitate - constituie un avantaj;
  • cunostinte de AutoCAD 2D, 3D;
  • cunostinte avansate Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • cunostinte de limba engleza - nivel mediu.
  • aptitudini de lucru in echipa, organizat;
  • Descrierea jobului

    Responsabilitati principale :

  • Elaborarea si proiectarea solutiilor de curenti slabi;
  • Implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de instalare;
  • Verificarea proiectelor tehnice si monitorizarea executiei proiectului;
  • Participarea in cadrul procesului de bugetare pentru diferite proiecte;
  • Asigurarea suportului tehnic pentru departamentul achizitii-ofertare;
  • Sustinerea solutiilor tehnice in relatia cu beneficiarul.
  • Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • Pachet salarial competitiv si bonus direct corelat cu atingerea indicatorilor de performanta;
  • Abonament policlinica privata, telefon mobil, participarea la programe de instruire, tichete de masa, prime de sarbatori etc;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune;
  • Mediu de lucru placut.
  • Raportați această lucrare