Inginer autovehicule rutiere
Studium Green S.R.L.
Cluj‑Napoca
acum 1 minut
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Dorim sa contribuim la dezvoltarea electro-mobilitatii in Romania si pentru aceasta avem nevoie de un coleg(a) care :

  • Sa fie absolvent(a) al facultatatii de autovehicule rutiere,
  • Sa detina cunostinte despre autovehiculele din gama electrica si hibrida;
  • Sa fie o persoana cu spirit interprinzator si cu o buna capacitate de analizaSa cunoasca limba engleza.
  • Oferim locuinta de serviciu in cazul in care sunteti din afara localitatii Cluj-Napoca.

    Descrierea jobului

  • Coordoneaza proiectele dezvoltate in domeniul electro-mobilitatii;
  • Ofera suport tehnic, consultanta privind functionarea autovehiculelor din gama electrica si hibrida
  • Analizeaza si este la current cu noile tehnologii in domeniul eletro-mobilitatii.
  • Raportați această lucrare