Vanzator Gastronomie/Carmangerie
Auchan ORADEA
Romania
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg / viitoarea noastra colega este o persoana orientata catre client, pozitiva, responsabila, comunicativa, cu o buna capacitate de relationare.

Descrierea jobului

  • Aprovizioneaza corect si estetic standurile cu produse;
  • Asigura aspectul ingrijit si curatenia raionului;
  • Ofera clientului informatii despre produse;
  • Preia comanda clientului aplicand tehnicile de vanzare si ambalare;
  • Participa la gestionarea raionului;
  • Efectueaza receptia marfii din punct de vedere calitativ si cantitativ;
  • Administreaza deseurile si materialele de ambalare;
  • Asigura buna functionare si curatenia echipamentelor de productie.

    Beneficii : pachet salarial atractiv, tichete de masa, bonusuri, asigurare medicala si de viata, formari interne, dezvoltare profesionala continua.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite