Muncitor
Humangest Group
Otopeni, Recaș
2 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Romania

Job description - Romania

Pentru unul dintre clientii nostri care se ocupa de proiectarea si realizarea de instalatii electrice de alimentare cu energie de joasa tensiune angajam Muncitor.

LOCATIE : RECAS (TIMIS) / OTOPENI (ILFOV)

Cerinte :

  • Experienta anterioara de minim un an in montarea cablurilor electrice;
  • Studii medii; Responsabilitati :
  • Realizeaza activitati de tras si pozat cabluri prin copex;
  • Realizeaza activitati de montare tubulara, canal cablu sau pat metalic. Program de lucru : LUNI-VINERI;Pachet salarial atractiv + bonuri de masa;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite