Linux Engineer / DevOps
EuroLinux
Timișoara, Romania
4 zile în urmă
source : Just Join IT

Linux (advanced)

Analytical Thinking (master)

Poszukujemy doświadczonego Linux Engineer / DevOps, który będzie częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwój oraz wdrażanie i utrzymywanie jednego z naszych rozwiązań EuroLinux systemu operacyjnego Linux.

Podstawowe technologie wykorzystywane w tym projekcie to : Linux, Python, bash.

Twój zakres obowiązków

  • automatyzacja procesu wytwarzania oprogramowania oraz jego utrzymywanie
  • proaktywne utrzymywanie sprawności operacyjnej powierzonych systemów informatycznych ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo, dostępność i wydajność
  • udział w projektach informatycznych w roli eksperta
  • analizowanie i rozwiązywanie zgłoszeń kierowanych od klientów i partnerów spółki
  • współpraca przy wyborze kierunków, w których będą się rozwijać nasze produkty
  • sprawowanie pieczy nad ich jakością
  • udział w projektach Proof of Concept
  • udział w konferencjach, prezentacjach, szkoleniach oraz dialogach technologicznych
  • przeprowadzanie wdrożeń w środowiskach produkcyjnych.
  • Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux (RHEL®, CentOS) w zakresie konfiguracji i administracji
  • kilkuletnie praktyczne doświadczenie administratorskie (hands-on) w zakresie obsługi systemów Linux z rodziny Enterprise
  • praktyczna znajomość co najmniej 1 języka, który może być wykorzystywany w automatyzacji (Bash, Python, Perl, Groovy)
  • praktyczna umiejętność pisania skryptów powłoki Bash
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym, umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • znajomość platform automatyzacji Ansible® i Jenkins
  • gotowość do stałego rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kompetencji.
  • Mile widziane

  • przynajmniej podstawowa znajomość platform automatyzacji (Salt®, Puppet®)
  • umiejętność pakowania RPM
  • znajomość narzędzi : Mock lub Koji.
  • To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • certyfikowane szkolenia Red Hat®
  • premie za zaangażowanie i wyniki
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • program Multisport
  • realny wpływ na końcowy produkt
  • stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze
  • udział w interesujących projektach u klientów o uznanych markach
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania wiedzy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • sprawną jednoetapową rekrutację.
  • Raportați această lucrare