Tehnician Mentenanta
SC JERRY’S PIZZA EST SRL
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii liceale sau post liceale tehnice;
  • Experienta pe un post similar;
  • Cunostinte tehnice (electromecanica, electrica, instalatii diverse);
  • Descrierea jobului

  • Se ocupa de mentenanata generala predictiva, preventiva si corectiva a locatiilor proprii;
  • Mentine legatura cu responsabilul departamentului de tehnic in vederea gasirii solutiilor optime pentru remediere, prevenirea si evitarea avariilor;
  • Mentine legatura cu firmele colaboratoare care efectueaza lucrari ce depaseste nivel de interventie solicitat;
  • Mentine standardele de calitate privind interventiile tehnice in locatiile grupului;
  • Se deplaseaza pt interventii tehnice programate sau la cerere in locatiile grupului;
  • Urmareste sistemul de solicitari tehnice si intervine in rezolvarea acestora;
  • Raporteaza catre seful direct situatia si stadiul lucrarilor de intretinere si reparatii, astfel incat fluxul de remediere sa fie unul optim

    Beneficii :

  • Program full time, 8.00 16.30 L-V;
  • Telefon

    Salariu fix + bonuri de masa

    Gustare pranz

    Bonusuri de performanta

    Raportați această lucrare