TERAPEUT CENTRU DE INFRUMUSETARE
BEAUTYPEDIA SRL
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana de sex feminin, proaspat absolventa de studii superioare
  • Imagine ingrijita si placuta
  • Persoana agreabila, sociabila si entuziasta
  • Persoana responsabila si implicata, dinamica, dornica de perfectionare si dezvoltare personala
  • Persoana organizata si meticuloasa
  • Simt estetic dezvoltat
  • Avantaj cunostinte sau experienta minima in domeniul kinetoterapiei, masajului de infrumusetare, masajului medical, cosmeticii, întreținerii corporale
  • Descrierea jobului

  • Receptia si evaluarea clientilor, recomandarea terapiilor necesare
  • Efectuarea de proceduri specifice unui centru de infrumusetare : diagnostic corporal, impachetari, tratamente corporale si faciale realizate cu aparatura dedicata
  • Prezentarea ofertei de servicii si produse clientilor potentiali si existenti
  • Atragerea de clienti noi si fidelizarea celor existenti
  • Promovarea imaginii salonului
  • Intretinerea unei atmosfere placute si agreabile
  • Ce oferim :

  • Salariu fix plus comisioane
  • Plata orelor suplimentare (daca este cazul)
  • Training-uri de perfectionare periodice
  • Raportați această lucrare