Area Sales Manager pentru zona de Sud-Est
HUMANGEST GROUP
Constanta
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru unul dintre clientii nostri, lider mondial in producția de panouri metalice si termoizolante, recrutam Area Sales Manager pentru zona de Sud-Est (respectiv judetele Constanta, Tulcea, Galati, Braila).

Cerinte :

  • Experienta anterioara in vanzari B2B, domeniu industrial;
  • Limba engleza la conversational;
  • Persoana pozitiva, energica si loiala;
  • Permis de conducere, categoria B.
  • Responsabilitati :

  • Participarea la intalnirile cu clientii companiei;
  • Dezvoltarea zonei alocate si marirea portofoliului de clienti;
  • Promovarea si vanzarea panourilor termo si fono izolante pentru perete si acoperis.
  • Beneficii :

  • Salariu motivant + comision + bonuri de masa;
  • Se ofera masina de serviciu.
  • Raportați această lucrare