TEHNICIAN SERVICE SI INSTALARE
Orgami Global Solutions S.R.L.
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Aceasta noua, necunoscuta, unica etapa pentru toata lumea pe care cu totii o traversam ne-a dovedit inca o data ca valorile la care ne-am raportat permanent, viziunea cuprinzatoare, parteneriatele pe care le-am promovat si sustinut fara ezitare au reprezentat diferentiatori unici, cu atat mai apreciati in aceste conditii, toate cristalizandu-se intr-o dezvoltare constanta a portofoliului de solutii si proiecte implementate.

Astfel, in mod natural, ne dorim o dezvoltare a companiei prin consolidarea permanenta a intregii echipe in cadrul careia si la acest moment, ca intotdeauna, ne dorim colegi entuziasti, avand :

  • un format tehnic;
  • capacitate de invatare, intelegere si asimilare a sistemelor integrate;
  • indemanare in utilizarea uneltelor software si hardware necesare;
  • cunostinte retelistica realizare si configurare;
  • posibilitatea de a citi, intelege si aplica informatii primite;
  • aptitudini pentru service si depanare echipamente cu componente mecanice si electronice;
  • entuziasm, loialitate, integritate si deschidere catre orice provocare intalnita;
  • permis de conducere cat. B.
  • Descrierea jobului

    Activitatile specifice departamentului tehnic sunt :

  • instalare, montaj echipamente si solutii;
  • configurare, parametrizare, punere in functiune a sistemelor;
  • instruire utilizatori;
  • interventii service pentru readucerea in parametrii a solutiilor;
  • realizare infrastructura.
  • Solutiile fata de care impreuna ne dorim sa dam o mai clara exprimare in piata sunt reprezentate de :

  • sisteme securitate, EAS, CCTV, detectie la efractie, control al accesului
  • solutii de numarare a traficului de clienti si masurare a satisfactiei acestora
  • mobilier magazin, mese de vanzare, ghidaje, porti de acces
  • sisteme de management al parcarilor
  • solutii de optimizare a spatiului de vanzare
  • solutii sonorizare
  • sisteme de monitorizare a temeperaturii
  • case de marcat, cantare, cititoare coduri de bare, calculatoare.
  • Toate acestea in cadrul unei companii dinamice, inovative, robuste, intr-o continua dezvoltare si o familie deschisa, unita, loiala care se sprijina si se sustine pe termen lung pe fiecare dintre membrii sai.

    Raportați această lucrare