REPREZENTANT VANZARI TT - ZONA DAMBOVITA
SC JOSI LOGISTIC SRL
Moreni
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta pe canalul TT;
  • Cunosterea zonei si clientilor TT din judetul Dambovita;
  • Permis conducere categ. B;
  • Profil antreprenorial, cu dorinta de a se implica si de a livra rezultate intr-o companie dinamica;
  • Energic si motivat de rezultate;
  • In cautare de oportunitati de cariera si dezvoltare personala, rezultatele exceptionale sunt recompensate pe masura.
  • Descrierea jobului

  • Realizezi planul de vanzari bugetat conform targetului lunar;
  • Responsabil de vanzarea produselor companiei prin utilizarea tehnicilor de vanzare insusite intern sau extern;
  • Prezinti clientilor de pe zona promotiile si campaniile stabilite;
  • Menti continuu relatia cu clientii si le oferi asistenta si solutii de rezolvare optima a situatiilor dificile;
  • Maresti portofoliul de clienti;
  • Intocmesti rapoarte de vanzari in vederea optimizarii procesului si a strategiei de vanzari;
  • Faci incasari si identifici solutii optime in cazul intarzierilor de plata;
  • Raportezi eventualelor modificari in zona de vanzare (vizibilitate, prezenta, numar de plasari);
  • Oferi informatii clientilor (consiliere).
  • Oferta noastra :

  • Pachet salarial motivant + bonus acordat in functie de performanta;
  • Tichete de masa;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si o companie de renume;
  • Posibilitatea de promovare.
  • Raportați această lucrare