Arhitect/arhitect stagiar
Hausplan Projekt S.R.L.
Valenii de Munte
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • OBLIGATORIU absolvent al Facultății de Arhitectura sau în an terminal;
  • cunoașterea avansată a programelor Archicad / Autocad 2D si 3D / Photoshop
  • cunoștiințe generale de arhitectură, capacitate de creație;
  • abilitati bune de comunicare;
  • abilitati bune de lucru atat individual cât și în echipă;
  • persoana responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa;
  • disponibilitate deplasari ocazionale.
  • Descrierea jobului

  • elaborare documentații tehnice pentru toate fazele de proiectare, inclusiv parte conceptuală, in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
  • colaborare cu proiectanții de specialitate;
  • monitorizare și participare la toate fazele proiectului pe toată perioada execuției;
  • intocmire documentație de avizare, antemăsurători, liste de cantități;
  • relaționare cu autoritățile și cu clienții.
  • intocmirea releveelor premergatoare
  • Beneficii

  • pachet salarial atractiv;
  • oportunități de dezvoltare;
  • provocări profesionale.
  • Raportați această lucrare