Lucrator depozit magazin/picker
GOODFOOD ENTERPRISES SRL
Romania
21 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • ne dorim o persoana ambitioasa si atenta la detalii
  • bun comunicator si coechipier
  • productiv si creativ.
  • Cerinte :

  • avantaj - experienta pe un post similar;
  • studii medii;
  • avantaj - capacitate de operare a unui program de gestiune;
  • Responsabilitati :

  • Receptie marfa cantitativa si calitativa
  • Pregatire comenzi pentru livrare
  • Primire si aranjare marfa in depozit
  • Verificare zilnica a stocurilor si a termenelor de valabilitate
  • Introducere marfa in stoc in baza documentelor de intrare si verificare permanenta a stocurilor
  • Se asigura ca are toate documentele justificative de comanda si receptie marfa
  • Preda documentele legale de receptie marfa la contabilitate
  • Verificare termene de valabilitate si se asigura ca se respecta FIFO
  • Curatenie depozit si la locul de munca
  • Alte solicitari :

  • Atentie la detalii
  • Lucru in echipa
  • Abilitati foarte bune de organizare si comunicare
  • Beneficii :

  • Pachet salarial 1800 Ron Net;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Echipa tanara;
  • Posibilitatea de a se dezvolta intr-o companie cu atitudine pozitiva;
  • Mediu de lucru placut.
  • Locatia - str. Racari nr.5, sector 3, Bucuresti (punct reper - zona Dristor).
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite