SUDOR MIG-MAG / TIG-WIG
METAL TECH PRECISION PARTS SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Societatea METAL TECH PRECISION PARTS SRL, angajeaza SUDORI cu experienta (si incepatori) in sudura MIG-MAG si / sau TIG, pentru fabrica din localitatea Cristian, judetul Brasov.

Se solicita :

  • 1. Rezistenta la efort fizic in conditii de temperatura ridica;
  • 2. Integritate anatomofunctionala a membrelor superioare si inferioare;
  • 3. Spirit de observatie, memorie vizuala;
  • 4. Stabilitate si mobilitate a atentiei;
  • 5. Rezistenta la sarcini de lucru repetative;
  • 6. Respectare riguroasa a regulilor si instructiunilor;
  • Experienta anterioara in domeniul prelucrarilor de precizie pe tabla, poate constitui un avantaj.

    Descrierea jobului

    REALIZAREA PRELUCRARILOR MECANICE DE PRECIZIE A STRUCTURILOR SI COMPONENTELOR METALICE AFLATE IN PRODUCTIE - SUDURI DE FINETE SI REZISTENTA IN ARGON SI CO2 PE MATERIALE CA OTEL, INOX SI ALUMINIU.

    Se ofera pachet salarial atractiv :

  • salariu motivant, negociabil la momentul interviului / probei de lucru;
  • tichete de masa;
  • bonusuri lunare in functie de activitatea prestata;
  • bonusuri periodice speciale;
  • prime de vacanta / fidelitate;
  • asigurare medicala (Medlife);
  • transportul la si de la locul de munca;
  • training-uri de perfectionare la locul de munca dar si in Belgia (daca exista disponibilitate pentru deplasare);
  • posibilitati multiple de avansare;
  • Se ofera un mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara, profesionista si dinamica.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite